Dom z charakterem

Dane projektowe:

Powierzchnia: 45 m2

Rodzaj wnętrza: mieszkanie

Zdjęcia: Marta Behling / Pion Poziom

Zarządzanie projektem: One Design

 

Mieszkanie z charakterem na starym Mokotowie w Warszawie cechuje energetyczna mieszanka kolorów oraz artefaktów z całego świata. Projekt ten łączy styl rustykalny z shabby chic, a jego efektowne rozwiązanie bazuje na ścisłej współpracy z inwestorami.

 

Na parterze tego dwupoziomowego mieszkania w starek kamienicy znajduje się kuchnia z częścią wypoczynkowa. Znajdują się tutaj wzorzyste tapety, czarno biała mozaika, kolorowe płytki, ceramika, meble z odzysku, wszechobecna zieleń́ i wiele innych wyrazów charakterystycznych dla miłośników umiarkowanie nowoczesnych wnętrz z fantazją. Elementem najbardziej przykuwającym uwagę jest pomarańczowa lodówka. Z racji ograniczonej powierzchni parteru, zastosowano tu oryginalne rozwiązanie schodów.

Na parterze znajduje się także ogólnodostępna łazienka z unikatowymi meblami. Zastosowane wzory i dekoracje zapewniają niepowtarzalny efekt.

Na piętrze znajduje się płynna, otwarta przestrzeń, w której zlokalizowano sypialnię, łazienkę oraz garderobę. W istniejącej wnęce zbudowano podniesiony podest z łóżkiem. W otwartej łazience również wykorzystano unikatowe meble z odzysku. W przejściu wykorzystano grzejnik w dopasowanym stylu.

 

Zobacz publikacje

http://www.urzadzamy.pl/galeria/uzytkownik/19535/energetycznie-i-kolorowo-w-stylu-boho/

https://www.homebook.pl/profil/kontakt-pionpoziom-com/projekt-boho-rej-concept-one-design

http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/architekci/rej-concept,a969.html

 

Date:
Category:
Tags: